Categorías

At Abbey Road Studios


  • Código : 88843098102
  • Fabricante : RCA Victor
  • Código del fabricante: 0888430981027
  • Precio: 58.99 zł
  • Recomendar el producto

Soul / Neo-Soul / Wokalistyka Jazzowa
premiera polska:
2014-08-07
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opakowanie: plastikowe etui
opis:

Dziennik Gazeta Prawna
. . . otwierające album „Make Me Lovely”, zaczyna się jak „Bolero” skrzyżowane z soundtrackiem do „Proszę słonia” (dęciaki w intro), by po chwili wskrzesić ducha „Diamonds Are Forever”. Oryginalny bondowski szlagier brzmi jednak bardziej nachalnie. Takie piosenki wpadają w ucho wolniej, ale za to zostają na dłużej. Właśnie ten fakt postanowiła wykorzystać Laura Mvula i na swojej drugiej płycie zaserwowała „stare opus w nowej szacie”, czyli 12 tych samych kawałków, za które w ubiegłym roku nominowano ją do Brit Awards i Mercury Prize, tyle że w zmienionej kolejności i w aranżacji na orkiestrę.

W większości przypadków utwory delikatnie „się rozciągnęły”, ale nie ma co liczyć na aranżacyjne fajerwerki – to efekt ogólnego zwolnienia tempa i dodania kilku nut w preludium i codzie. Innymi słowy, nowa płyta to wydanie drugie poprawione. I to poprawione gruntownie. W rezultacie wszelkie podobieństwa „At Abbey Road Studios” do „Sing to the Moon” są kompletnie przypadkowe i niezamierzone. W legendarnych studiach, gdzie 50 lat temu nagrywali m.in. Beatlesi, Mvuli towarzyszyła holenderska Metropole Orkest pod batutą Julesa Buckleya. . .
autor: Hubert Musiał

Editor's Info
Singer and songwriter Laura Mvula has had an incredible two years in the music industry.
The 28-year-old has gone from being a relative unknown to a Mobo-winning, Brit award-nominated artist.
Her debut album, Sing to the Moon, reached number nine in the UK album charts when it was released in March 2013.
Classically trained with a degree in composition, her dreams were realised when she was given the opportunity to record her second album at the famous Abbey Road studios with a live orchestra - Metropole Orkest Conducted by Jules Buckley.

wydano: 2014-08-07
more info: www.rcarecords.comObrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: