Kategorie

Nowości

Okularnice
35,99 zł

Farat


  • Kod: 9813871
  • Producent: Universal Music Polska (PL)
  • Kod producenta: 0602498138717
  • Wykonawca: Anna Maria Jopek
  • Nośnik: CD
  • Instrument lidera: vocals
  • Cena: 43,99 zł
  • Poleć produktPiosenka Artystyczna
premiera polska:
2003-11-06
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:
"Farat" - odważna, dynamiczna płyta nagrana podczas koncertów w Farat Film Studio jest swoistym zapisem muzyki ostatnich lat i podsumowaniem ośmiu płyt artystki. Od debiutanckiego "Ale jestem" przez intymne brzmienia "Szeptem", szorstkość "Bosej" aż po przeboje "Nienasycenia" i nadzwyczajne wspomnienia płyty z Patem Metheny.

"Po pracy z Methenym musiałam kolejną płytą pójść w całkiem innym kierunku, wybrałam koncert. W przeciwnym wypadku nawet sama przed sobą nie uniknęłabym porównań z "Upojeniem". Poza tym - ostatnie półtora roku spędziliśmy z Marcinem w studiach nagraniowych I najbliższy rok wyglądać będzie podobnie. Chcieliśmy się więc trochę przewietrzyć..."

Zamiast składanki w stylu "Best of..." Anna Maria Jopek przynosi nowe wersje swoich znanych tematów, które zyskują nerw, nadzwyczajne napięcie i nową jakość w spotkaniu z publicznością.

"Farat jest formą podziękowania dla wszystkich cudownych publiczności całej Polski, które były z nami przez te wszystkie lata - mówi Anna Maria Jopek. Jednocześnie wiem, że nigdy wcześniej nie miałam tak szalonego, odważnego zespołu jak w tym chłodnym, deszczowym, minionym maju... Gramy ze sobą już tak długo ale wiosną 2003 nasze porozumienie osiągnęło apogeum i chyba właśnie wówczas trzeba było to zarejestrować".

utwory:
1. Wszystkie cnoty
2. Szepty i łzy
3. Jeżeli chcesz
4. Bandoska
5. Nim słońce wstanie
6. Czarne słowa
7. Dłoń zanurzasz we śnie
8. Zanim zasnę
9. Nienasycenie
10. Confians
11. Upojenie
12. Leszek Intro
13. Cyraneczka
14. Możliwe
15. Ale jestem
16. Piosenka dla Stasia

wydano: 2003-11-06

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: