Categorie

More


  • Codice: KALKCD41
  • Produttore: Karaoke Kalk (DE)
  • Prezzo: 57,90 zł
  • Raccomandare il prodotto.


premiera polska:
2007-12-03
opakowanie: plastikowe etui
opis:


Editor's info:
More to dziesiąty już album pochodzącej z Kolonii grupy Donna Regina. Małżeństwo Jenssenów wraz ze Steffenem Irlingerem po raz kolejny pokazują, ze swej własnej, rozpoznawalnej stylistyce można "więcej". I można inaczej, choć wciąż od pierwszych taktów rozpoznajemy zespół, nawet zanim jeszcze rozlegnie się zmysłowy i ciepły głos Reginy.
Ciemne, głębokie, niemal dubowe basy (wielu muzyków pyta Gunthera, jak je tworzy), elektronika, gitara oraz wiele innych akustycznych instrumentów tworzą wraz z łagodnym, kojącym śpiewem muzykę, która odrywa nas od pędzącej rzeczywistości, wprowadza w baśniowy świat zwykłych rzeczy i spraw, o których śpiewa Regina.
Trudno powiedzieć, czy fakt, że wszystkie ostatnie płyty Donny Reginy ukazywały sie jesienią, to tylko przypadek, czy zamierzona (zresztą za każdym razem udana) próba ogrzania jesiennych wieczorów i zimowych nocy.
Zespół, doskonale znany już w Polsce, przedstawi album "More" tradycyjnie także na żywo (która to już trasa w naszym kraju?) w styczniu 2008 roku.

utwory:
1. more
2. cry baby
3. good morning day
4. playing free
5. to be round
6. shape my day
7. la ou je suis
8. she's my friend
9. heart oh heart
10. dream on

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: