Categorie

Muafrika


  • Codice: FALA0022
  • Produttore: Falami
  • Codice del produttore: 5901844975422
  • Prezzo: 35,69 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Nu-Jazz/Lounge
premiera polska:
2011-01-14
kontynent: Europa
kraj: Polska
opis:

Opis Wydawcy:
Nazywana "pierwszą polską grupą ambient-jazzową" Muariolanza przedstawia swój czwarty album "Muafrika". Płyta ukazuje się nakładem nowego, niezależnego wydawnictwa Falami (jego założycielem jest Marcin Babko, wokalista Muariolanzy).
"Muafrikę" wyprodukował Pierre, perkusista grupy. Promuje ją singel "Halo Halo - jestem blisko", w którym słychać m.in. głos Katarzyny Nosowskiej, Zbigniewa Hołdysa, Józefa Skrzeka, Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza i Jacka Lachowicza.
Innym gościem "Muafriki" jest słynny brytyjski producent Mad Profesor - jego słowa rozpoczynają album, zapraszając do odsłuchu. Na płycie znalazło się 12 premierowych utworów inspirowanych Czarnym Lądem. Zespół zarejestrował je w Studiu Radioaktywni (tym samym, w którym rok wcześniej nagrał swój trzeci album "Wszystko będzie inaczej" - Płyta Tygodnia w radiowej Trójce i w Radiu Euro).

"Muafrika" to duży progres w twórczości zespołu, otwarcie na nowe instrumentarium, rytmy i melodie. Piosenki łączą w sobie wszystko co najlepsze z poprzednich płyt i sięgając do afrykańskich korzeni tworzą nieznaną wcześniej jakość. To również przepiękna szata graficzna - najlepsza okładka, jaka w 2010 r. ukazała się na polskim rynku muzycznym. Na projekt autorstwa Marty J. Strzody składa się m.in. 12 grafik - ilustracji do każdej z piosenek. Każda grafika wydrukowana jest w formie kartki pocztowej - pozdrowienia z Muafriki można wysłać na cały świat.

more info2: www.muariolanza.pl
Beats & Bigband
58,99 zł
Rull's Choice
55,99 zł
All is Yes
55,80 zł
Close Up Magic
58,99 zł
Aye to Eye
55,80 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: