Categorie

Out Among The Stars [Vinyl 1LP]


  • Codice: 88883712831
  • Produttore: Legacy Recordings
  • Codice del produttore: 0888837128315
  • Prezzo: 76,99 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Country / Bluegrass / Pop Rock
premiera polska:
2014-03-25
kontynent: Ameryka Północna
kraj: USA
opis:

Opis Wydawcy:
Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą prezentują winylowy album legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znalazły się jego niedawno odkryte, nigdzie niepublikowane nagrania.
Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios. W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill.
W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara ) , Pete Drake (gitara ), Hargus „Pig” Robbins (fortepian ) oraz Henry Strzelecki (bas).
Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. ” Kiedy moi rodzice odeszli , stało się konieczne , aby przejrzeć ten materiał , ” powiedział John ” Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych… były piękne. „Płyta winylowa zawiera dodatkowy utwór, który nie znalazł sie na płycie CD.

Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.

utwory:
SideA:
1. Out Among the Stars
2. Baby Ride Easy
3. She Used to Love Me a Lot
4. After All
5. I’m Movin’ On
6. If I Told You Who It Was

SideB:
1. Call Your Mother
2. I Drove Her Out of My Mind
3. Tennessee
4. Rock and Roll Shoes
5. Don’t You Think It’s Come Our Time
6. I Came to Believe
7. Bonus Track

wydano: 2014-03-25
more info: www.legacyrecordings.com

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: