Categorie

Wszyscy muzycy to wojownicy


  • Codice: 9471672
  • Produttore: EMI Music Poland
  • Codice del produttore: 5099994716726
  • Prezzo: 39,99 zł
  • Raccomandare il prodotto.

Avant Pop/Muzyka alternatywna
premiera polska:
2010-11-10
kontynent: Europa
kraj: Polska
opakowanie: digipackowe etui
opis:

Opis wydawcy:
Podczas nagrywania nowej płyty grupa zdecydowała się na współpracę z młodymi, twórczymi producentami (Emade, Maciej Cieślak), którzy korzystają z tradycyjnych, analogowych urządzeń służących do rejestracji dźwięku. Sprowokowali oni zespół do pełnego ekspresji grania w studiu, krążek został nagrany na tzw. "setkę" (muzycy grają na żywo, bez poprawek).
"Powstała płyta pełna gitarowej energii i analogowego, brudnego brzmienia ozdobiona niesłyszanymi do tej pory szalonymi solówkami Waglewskiego, dynamiką Stopy-Żyżylewicza, ekspresją Mateusza Pospieszalskiego i punktualnym basem Martusewicza" - zapowiada krążek wydawca.


polskieradio.pl:
Płyta pełna gitarowej energii i analogowego, brudnego brzmienia ozdobiona niesłyszanymi do tej pory szalonymi solówkami Wojciecha Waglewskiego.

VOO VOO "Voo Voo i Haydamaky" "Męskie Granie" po raz ostatni! Cały świat oszalał na punkcie muzyki rockowej z lat '60 i '70. Zespół Voo Voo z racji osoby lidera dorastającego w epoce Woodstock zna ducha tej muzyki, potrafi ją grać, a jednocześnie stworzył własne, indywidualne brzmienie. Tym razem grupa zdecydowała się na współpracę z młodymi, twórczymi producentami (Emade, Maciej Cieślak), którzy korzystają z tradycyjnych, analogowych urządzeń służących do rejestracji dźwięku. Sprowokowali oni zespół do pełnego ekspresji grania w studiu, krążek został nagrany na tzw. "setkę" (muzycy grają na żywo, bez poprawek).

Powstała płyta pełna gitarowej energii i analogowego, brudnego brzmienia ozdobiona niesłyszanymi do tej pory szalonymi solówkami Wojciecha Waglewskiego, dynamiką Piotra "Stopy" Żyżelewicza, ekspresją Mateusza Pospieszalskiego i punktualnym basem Karima Martusewicza.

utwory:
1. Zbroja
2. Miłobyłoby mi
3. Mało mnie rusza
4. Język, gęba, strój
5. Klecina
6. Osioł
7. Gruz
8. To co zostanie
9. Za głupi
10. Mają się nas bać
11. Wyć się zachciało
12. Wszyscy muzycy to wojownicy
13. Nico

more info: www.emimusic.pl
For Blood And Wine
45,90 zł
Let England Shake
55,99 zł
Mule Variations
44,99 zł
By [2CD]
61,99 zł
The King Of Limbs
59,99 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: