Категории

Anish music


  • Код: JENKACD06
  • Производитель: Jenka music (DK)
  • Код производителя: 5709498204482
  • Цена: 58.99 zł
  • Порекомендовать продукт

Współczesna Elektronika
premiera polska:
2006-11-28
kontynent: Europa
kraj: Dania
opakowanie: digipackowe etui
opis:
muzyka.gery.pl; ocena: 3 / 6
Zróżnicowana, elektroniczna muzyka pełna życia i atmosferycznych, złożonych bębnów oraz figlarnych melodii. Taką właśnie płytą jest debiutancki album duńskiego Band Ane.

Band Ane bawi się dźwiękami z pogranicza muzyki elektronicznej, elektropop, drumandbass, jak i dziecięcymi melodyjkami. Na płycie nie ma żadnych reguł muzycznych, dzięki czemu zawartość albumu jest wysoce oryginalna, lecz dla przeciętnego słuchacza zupełnie niezrozumiała.

Z pozoru proste, niemal romantyczne do bólu 'Wood Delivery' rozpieszcza swoją melodią, ale tylko na chwilę. Przy 'Nonesuch' tego romantyzmu już nie doświadczymy, zmieniając uczucia na chaos myśli i dezorientację. Typowo złudnym utworem jest 'Atmos Halioss' - rozpoczynający się infantylnym wejściem, melodią prostą niczym soundtrack Ulicy Sezamkowej. Po minucie doznajemy zaskoczenia i nagłego zwrotu akcji. Przechodzimy w agresywną barwę połamanych rytmów i nie wiemy co się dzieje.

Debiutancka płyta może i jest dość zróżnicowana (choć mało wszechstronna), jednak odczuwalny jest brak własnego stylu artysty, przez co Band Ane niekiedy gubi się w tym co robi.
[Marcin Kamiński]

utwory:
1. Too busy with music
2. Lala
3. Wood Delivery
4. Dragon weather
5. Craptelly
6. Atmos Halioss
7. Nonesuch
8. Undoubtedly
9. Krible
10. Alfons
11. Three things to remember

more info: www.jenkamusic.dk
The Unfinished
49.90 zł
Idhax
58.99 zł
Mere Rum
58.99 zł
Welcome
58.99 zł
The Eternal
69.99 zł

Obrazek 1

Obrazek 1


Obrazek 1


Obrazek 1


partner wydawnictwa: